خوشحال یا ناراحت (کامران عزیز تولدت مبارک)

اما ناراحت از این همه ظلم ودروغگویی و دو رویی بعضی ها که هر جا بوی نفت اقتضاء کنه میشن دموکراتیک

ناراحت از اینکه چرا مردم فرانسه که اینهمه ادعاشون میشه  توی تله و انحصار تبلیغاتی  رسانه های سرمایه داری گیر افتادن

ناراحت برای بشریت ناراحت برای غربت حق وحقیقت .....

اما خبر:

به گزارش واحد مرکزی خبر دولت فرانسه ضمن تمدید نکردن اقامت کامران نجف زاده،ادامه فعالیت های خبرنگاری وی را ممنوع و مجبور به بازگشت به تهران کرد

براساس اطلاعات دریافتی، پس از جلسه مشترک وزارت کشور و وزارت خارجه فرانسه، دولت این کشور در نامه ای که نسخه کامل آن به زودی منتشر می شود با اشاره به گزارش های نجف زاده در مدت 18 ماه اقامت در فرانسه تاکید کرد: "گزارش های آقای نجف زاده افکار عمومی را علیه دولت آقای سارکوزی بسیج کرده است".

در بند دیگری از نامه رسمی دولت فرانسه عنوان شده است:" آقای کامران نجف زاده، ژورنالیستی است که با گزارش هایش نظم عمومی فرانسه را بر هم زده است".

نخستین رنجش دولت سارکوزی از خبرنگار واحد مرکزی خبر در پاریس بعد از پخش گزارشی درباره نیروگاه هسته ای ارودیف فرانسه و تاکید بر سهام 50 درصدی ایران آغاز شد و به ممنوعیت حضور نجف زاده در کاخ الیزه، مجلس فرانسه و جلسات سخنگوی وزارت خارجه منجر و همچنین موجب مصادره مجوز خبرنگاری وی شد.

مدیر دفتر و خبرنگار صدا و سیما در پاریس به مدت 18 ماه با وجود فشار گروهک منافقین و تهیه امضا علیه وی برای اخراج، فعالیت های رسانه ای گسترده ای داشت.

جمعی از روزنامه نگاران، کارگردانان و خبرنگاران فرانسوی، اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان اروپا و انجمن مسلمانان فرانسه، این اقدام دولت فرانسه را اقدامی سیاسی و مغایر با شعار آزادی اطلاع رسانی در غرب خوانده اند.

 

/ 3 نظر / 12 بازدید
مریم رستگار

سلام نظرتون در مورد تبادل لینک چیه من بهتون سر زدم شما هم یه سر بزنید و نظرتونو بگید

علي

سلام لباس رزمندگان وبسيجي ها در چفيه نيست بلكه چفيه يه نماد است لباس اصلي بسيجي بصيرت اوست كه آقا كامران اون رو هم پوشيده