لحظاتی با عقاید وهابیت وسلفی ها

خلاصه عقاید سلفی ها

از انتشار اینگونه مطالب قبلا معذرت خواهی کرده وبنا را بر

 آشنا ساختن دوستان با عقایدباطل سلفی ها گذاشتیم

خدا جسم دارد، فردای قیامت با ملائکه در صحنه محشر حاضر می شود و همه او را با چشم سر می بینند. خدا در عالم بالا بر روی تختی نشسته و همه عالم خاکی را تحت نظر دارد.

پیامبر معصوم نیست، شیطان پیامبر را به سهو ونسیان می کشاند و راه نفوذ شیطان بر پیامبر بسته نیست. پیامبر بر دامن عایشه سر می گذاشت و می خوابید در حالی که عایشه حیض بود. پیامبر سر پائی ادرار می کرد، پیامبر هیچ گاه از غیب خبر نمی داد، پیامبر قبل از نبوت گمراه بود و به هیچ شریعتی پایبند نبود، پیامبر بعد از مرگ با دیگران فرقی ندارد و زیارت قبر پشیزی ارزش ندارد، همه گنبد و بارگاه ها از جمله قبر رسول الله باید ویران گردند، سلام دادن به پیامبر مساوی با شرک اعظم است.

راه نجات مسلمانان در لامذهب شدن است، تمامی مذاهب اسلامی مخلوطی از حق و باطل اند، توسل به قرآن و پیامبر و صالحین شرک است. بوسیدن قرآن حرام است.  زن پیامبر به جوانان شیر می داد و با آنها محرم می شد(رضاع کبیر)"رضاع کبیر" عاملی برای آزار زنان عرب. حضور زنان در سوریه(جهاد نکاح) فتواهای شیطانی جهت کمک به شورشیان و تامین نیاز جنسی آنها موجب شادی دل مومنین و رضایت پروردگار  است و... اینها بخشی از عقاید وهابیت است.

 

/ 3 نظر / 30 بازدید
Lidoma

سلام دوست من.وب زيبايي داري.اگه وقت کردي به وب منم سر بزن و نظرتو مطرح کن ‌ ‌‌

نسیــم

آقاجان... هوایت چه دستان سنگینی دارد، الان که به سرم زد فهمیدم...

نسیــم

مولای عشق! چه آسان نبودنت شده عادت.... نه کوششی نه وفایی فقط نشسته ایم و گفتیم: خدا کند که بیایی...