قتل عام شیعیان بحرین توسط وهابیان عربستانی

قتل عام شیعیان بخاطر بوی نفت
به درخواست منامه انجام شد
حضور نظامیان عربستان برای سرکوب مردم بحرین
در پی بالا گرفتن قیام مردمی در بحرین ، شاهدان در روزهای اخیر از حضور نیروهای عربستانی برای سرکوب معترضین خبر می دهند.
 

ای کاش بعضی ها (جنبش سبز)بفهمند امریکا ازچه کسانی حمایت میکنه

 

به گزارش ایرنا ، پیشتر نیز مخالفان دولت بحرین اعلام کرده بودند که در سرکوب تظاهرات منامه، گروهی از نیروهای ارتش های عربستان و امارات حضور داشته اند.

این در حالی است که دولت امارات در آغاز شروع قیام مردمی در بحرین چند گروه امنیتی را برای بررسی وضعیت این کشور و کمک به نیروهای امنیتی بحرین عازم منامه کرده بود.

شاهدان عینی روز دوشنبه اعلام کردند که نیروهای ارتش عربستان در روزهای اخیر وارد منامه شده و در سرکوب معترضان حضور داشته اند.

شاهدان همچنین می گویند، نیروهای عربستانی در حمله به اماکن شیعیان بحرین دست دارند و با این اقدام تلاش می کنند که رعب و وحشت در میان مخالفان ایجاد نمایند.

گفته می شود که پس از نشست وزرای خارجه شورای همکاری خلیج فارس در ریاض ، این کشورها تصمیم گرفته اند که از هر طریق ممکن تظاهرات مردمی در بحرین را سرکوب کنند.

این نگرانی در میان کشورهای شورای همکاری خلیج فارس وجود دارد که در صورت پیروزی تظاهر کنندگان بحرینی و سقوط دولت منامه ، این تظاهرات به کشورهای آنان نیز سرایت کند.

وزرای خارجه کشورهای شورای همکاری خلیج فارس در نشست جمعه گذشته تصمیم گرفتند که 20 میلیارد دلار در اختیار کشورهای عمان و بحرین که با اعتراض های مردمی مواجه شده اند ، کمک مالی کنند.

برخی منابع این کمک را بخشی از طرح کشورهای شورای همکاری خلیج فارس در ریاض برای خاتمه تظاهرات مردمی در این دو کشور عنوان کردند.

در محافل مردمی در بحرین گفته می شود بخش دیگر کمک های کشورهای شورای همکاری خلیج فارس به بحرین به صورت اعزام نیروهای نظامی و امنیتی برای سرکوب تظاهر کنندگان می باشد.

منابع رسمی تاکنون در مورد این گفته ها سکوت کرده اند، اما شاهدان عینی در بحرین از حضور گسترده نیروهای ارتش عربستان در جریان حمله به تظاهر کنندگان منامه به ویژه در روزهای اخیر خبر داده اند.


/ 1 نظر / 4 بازدید
hornet

خداوند یکتا پشتوانه ی جنبش سبز هست فقط برای اینکه در حق انها ظلم شده.