وصیت نامه شهید سید احمد رحیمی

سردار شهید سیداحمد رحیمی دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه تهران در سال ۱۳۳۸ در بیرجند متولد شد.

وی در سیزده آبان ۵۸ به همراه تعداد دیگری از دانشجویان پیرو خط امام لانه جاسوسی آمریکا را به تصرف درآوردند و به اعتقاد سایر دانشجویان او یکی از چهره‌های فعال فتح لانه جاسوسی آمریکا بود و بارها به نمایندگی در تجمع مردم حضور می‌یافت و به روشنگری می‌پرداخت.

در کنار این مهم با برپایی درس اخلاق و زبان عربی، به آموزش عده‌ای از دانشجویان همت گماشت.

وی مدتی بعد به درخواست دادسرای انقلاب اسلامی بیرجند به این شهرستان مراجعت کرد و با اقتدار مسئولیت فرماندهی سپاه پاسداران این منطقه را پذیرفت و دوران خدمتش در سپاه مقارن بود با نواخته شدن طبل جنگ و آغاز حرکت کور منافقین و فعالیت تروریست‌های اقتصادی و ملاکان غاصب.

سه بار منافقین تصمیم به ترور وی گرفتند و کروکی منزلش در خانه‌های تیمی به دست آمد. اما هر بار با عنایت خدا به گونه‌ای محفوظ ماند.

شهید احمد رحیمی که تنها به اعتلای اسلام می‌اندیشید با درایت و صلابت در برابر تمامی جریانات منحرف داخلی ایستادگی کرد و پس از کسب تکلیف از محضر امام (ره) به شایستگی به عضویت شورای فرماندهی سپاه منطقه چهار خراسان و سرپرستی واحد اطلاعات این سپاه منصوب شد و خدمات ارزنده‌ای از خود بر جای گذاشت.

در زمستان ۶۱ به شوق حضور مداوم در جبهه به همراه خانواده به خوزستان هجرت کرد و در اواخر همان سال بر اثر اصابت ترکش به پای چپش مجروح شد. احمد که دلداده سنگر بود پس از بهبودی نسبی در عملیات والفجر یک در ۲۴ فروردین سال ۶۲ حماسه‌ای پایدار از خود به یادگار گذاشت و در حال حمل مجروحان و شهدا بار دیگر مجروح شد، اما با همان حال آرپی جی یکی از رزمندگان را بر دوش نهاد و بر بلندای خاکریز ایستاد و چندین تانک دشمن را منهدم کرد تا اینکه به مقام وصل نائل شد.

/ 7 نظر / 98 بازدید
مظلوم مقتدر

اللهم صل علی محمد و آل محمد خیلی زیبا بود. روحش شاد

امیرعلی

سلام استاد زیبا بود. خیلی خوبه که از شهدا بنویسیم و حداقل با خواندن وصیت نامه هاشون به یادشون باشیم و راهشون ادامه بدیم که پس فردا در اون دنیا از ما سوال کردند بعد از ما چه کردین شرمنده شهدا نشیم .[گل][گل][گل]انشاالله

موج وبلاگی جبهه جهادگران

غرب با تمام ادعاهایی که در مورد دفاع از حقوق بشر داشته و دارد، بیشترین جفا را در طول تاریخ بشریت در حق انسانیت کرده است و در این میان سهم زنان غربی در برخورداری از مظالم عصر تجدد بیش از سهم ایشان نسبت به سایر مزایای اجتماعی و انسانی بوده است... موج وبلاگی«زن غربی را آزاد کنید» از تمام اعضای جبهه جهادگران مجازی و دیگر دوستان که در موج قبلی«بحرین بحرالدم» همراهمان بودند، دعوت می‌کند که با نوشتن یادداشت‌ در وبلاگ‌های خود به این موج بپیوندند.

سعید منتظر

با سلام از وبلاگ من دیدن کنید و با نظراتتون در بهتر شدهن وبلاگم راهنماییم کنید. یا علی التماس دعا montazer-designed.mihanblog.com

وحید

سلام با وبلاگت خیلی خیلی حال کردم خیلی باحال بود امیدوارم همیشه در سایه الطاف حق و در کنار امام زمان (عج) باشی برای ما هم دعا کن یا علی...

مهدی

سلام از اینکه درباره شهدا کار میکنید تشکر میکنم اجر شما عند الله محفوظ است.

صدرا

سلام عليكم. استفاده از فرازهايي از زندگي و وصيت نامه شهدا در وبلاگتان جاي تقدير دارد ولي اي كاش رسم امانتداري را بجاي مي آورديد و منبع اصلي اين نوشته ها را كه مربوط به كتاب سرداران شهيد است ذكر مي كرديد.