مذاکره با آمریکا از نظر رهبرانقلاب

  رهبر انقلاب درهفتمین مراسم مشترک دانش آموختگی:
 از آنچه در سفر اخیر بود حمایت می کنیم البته برخی از آنچه در سفر نیویورک پیش آمد به نظر ما بجا نبود لکن ما به هیئت دیپلماسی دولت عزیزمان خوشبین هستیم ولی به آمریکاییها بدبینیم.
 
 ما از تحرک دیپلماسی دولت حمایت می کنیم و به تلاش دیپلماسی اهمیت می دهیم و از آنچه در سفر اخیر بود حمایت می کنیم البته برخی از آنچه در سفر نیویورک پیش آمد به نظر ما بجا نبود لکن ما به هیئت دیپلماسی دولت عزیزمان خوشبین هستیم ولی به آمریکاییها بدبینیم. 
 
رهبر انقلاب تصریح کردند: ما به امریکاییها بدبینیم و هیچ اعتمادی به آنان نداریم، دولت آمریکا غیرقابل اعتماد و خودبرتربین و غیرمنطقی و عهدشکن است و دولتی در تصرف شبکه صهیونیسم بین المللی است که بخاطر صهیونیستها مجبور است با رژیم غاصب مماشات کنند و نرمش نشان دهند.
/ 8 نظر / 29 بازدید
محب ولایت

سلام علیکم شهادت جواد الائمه حضرت امام محمد تقی علیه السلام تسلیت باد.

امیر جواد

عاقد: خدا شاهد: رسول خدا (ص) دفتر: لوح محفوظ مکان: عرش عروس: کوثر داماد: حیدر سالروز ازدواج آسمانیشان مبارک ++++++++++++++++++ آمد رود به خانه آن همسری که او / در بین همسران جهان، شهریار بود خالق سپرد این زر کامل‌عیار را / دست کسی که زرگر کامل‌عیار بود ++++++++++++++++++ لباس یاس بر تن کرد زهرا / کنار دست او بنشست مولا محمد خطبه خواند زهرا بلی گفت / غلط گفتم بلی نه یا علی گفت . . . [گل][گل]

محب ولایت

سلام علیکم سالروز ازدواج حضرت علی علیه السلام و حضرت فاطمة الزهرا سلام الله علیها، نورانی ترین پیوند هستی مبارک باد[گل]

پدرام ناصری

ديدم که به عرش شور و شوقي بر پاست / برپا گر اين بزم شعف ذات خداست گفتم به خرد چه اتفاق افتاده / گفتا که عروسي علي و زهرا است سالروز ازدواج حضرت علي و حضرت فاطمه مبارک باد بر شما و تمامي عاشقان آن دو حضرت سلام ((مرسي از وب بسيار خوبتون استفاده کرديم ((وقتي كه امام صادق (ع) در شگفت است ((مطلب بسيار مفيد و آموزنده بي شک شما رو به فکر فرو ميبرد ((در وب بنده حقير اين مطلب رو مطالعه فرماييد و نظر بدين لطفا ((منتظر حضور سبزتون هستيم ((يا علي))

جامانده

سلام علیکم ممنون که اطلاع دادین، اگر در بجث های خارج اساتیدی چون آیت الله نوری همدانی یا دیگر علما رو شرکت میکنید، خیلی خوشحال میشم مباحث سیاسی رو بهمون اطلاع بدین! البته اگر زحمتی نیست. یاعلی

فرمانده عملیات

سلام همسنگر ولایی حدیث روز/ سرانجام فرخنده و مبارک اجرای عدالت درباره نزدیکان امام علی علیه السلام در نامه خود به مالک اشتر فرمودند: عاقبت "اجرای عدالت"را با همه دشواری که دارد ملاحظه کن که سرانجام آن پسندیده و پایانش فرخنده و مبارک است. حضرت امیرمومنان علیه السلام به مالک اشتر میفرمایند: حق را نسبت به هر کس نزدیک باشد یا دور (خویشاوند و بیگانه) رعایت و اجرا کن و در این باره شکیبا باش و این شکیبایی را به حساب خدا بگذار، هرچند این رفتار با خویشاوندان و اطرافیان خودت باشد. و عاقبت آن را با همه دشواری که دارد ملاحظه کن که سرانجام آن پسندیده و پایانش فرخنده و مبارک است. متن حدیث: و الزم الحق من لزمه من القریب و البعید و کن فی ذلک صابرا محتسبا واقعا ذلک من قرابتک و خاصتک حیث وقع و ابتغ عاقبته بما یثقل علیک منه فان مغبة ذلک محمودة. «نهج البلاغه، نامه 53»

جامانده

سلام علیکم انشالله دوباره توفیق حضور پیدا کنید. التماس دعا یاعلی

بوی پیراهن یوسف

سلام بر عرفه که جانمان را به رایحه و خنکای نسیم نوازش می دهد . . پروردگارا! هر دلی که از عرفه بویی برده باشد، صدای چینش خشت های تکامل را در روح خویش می شنود.در عرفه دعای تکامل ما را پذیرا باش . . . التماس دعا در لحظات قشنگ خلوتتان ممنون از حضورتون یا علی