سخنان مهم مقام معظم رهبری

رهبر انقلاب اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سابقه تاریخی و برجسته علما و مردم استان فارس بویژه شیراز در عرصه های مبارزه، جهاد، تدین، علم، ادب و مسائل سیاسی و اجتماعی افزودند: مردم فارس همواره جزو پیشروها بوده اند، و استان فارس حقاً و انصافاً یک قله است.

حضرت آیت الله خامنه ای اظهار ارادت و اخلاص روزافزون مردم فارس به حرم احمد بن موسی و برادران آن حضرت و همچنین تقدیم چهارده هزار و ششصد شهید در دوران دفاع مقدس را نمونه بارزی از تدین، و ایثار و فداکاری مردم این استان دانستند و تأکید کردند: کلید اصلی پیشرفت ملتها ایستادگی آنان بر سخن حق خود است و ملت ایران با ایستادگی بر راهی که انتخاب کرده، توانسته است علاوه بر پیشرفت روزافزون در زمینه های مختلف، برای دیگر ملتها نیز الگو شود.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین ایمانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شیراز در سخنانی، وجود سومین حرم اهل بیت در شیراز، علمای بزرگ استان فارس، نقش مردم در دوران نهضت اسلامی و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، تقدیم چهارده هزار و ششصد شهید در دوران دفاع مقدس را از جمله ویژگیهای برجسته مردم متدین و ادب پرور استان فارس برشمرد.

سردار غیب پرور فرمانده سپاه پاسداران استان فارس هم در سخنانی گزارش از برگزاری کنگره سرداران و چهارده هزار و ششصد شهید استان فارس ارائه کرد.

/ 9 نظر / 10 بازدید
امیرعلی

[گل]سلام[گل]حضرت اقا این دفعه هم سخنرانی خوبی داشتند. اللهم احفظ قاعدنا الامام خامنه ای

رامیان

سلام خداوند رهبری عزیز رو برای نظام حفظ کنند منتظرم یاعلی

رامیان

سلام خداوند رهبری عزیز رو برای نظام حفظ کنند منتظرم یاعلی

امیرعلی

بر منکرش لعنت

صادق دانشمند اسفراینی

سلام .خسته نیاشی. وبلاگ رو متنوع کن. ازرهبرو انقلاب و اسلام شروع نکن به اونها ختم کن(این حرف شهید ضابط بود درباره کار فرهنگی .تاثیرگذارتره. حتی اسم وبتوهم تونستی عوض کن. مطالب رو کوتاه بنویس تا بخونند. مطالب طولانی طرفدارکم داره. ازشهدازیاد بنویس مخصوصا شهدای شهر واستانتون. در کل عالیه با حوصله ودقیق ادامه بده. فدایت بگردد!

ک.زینالی

وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد . . . منتظر حضورتونم

سفیر

ما با ولایت زنده ایم تا زنده ایم رزمنده ایم

جنبش ایرانیان برای رهایی بحرین

سلام با هم همراه مي شويم و اين نامه را امضا مي كنيم بازگشت بحرین به خاک ایران و بازگشت به شرایط پیش از سال 1349 بهترین راه کمک به مردم آنجا است از مجلس و دولت جمهوری اسلامی می خواهیم با بازگشت به قانون تقسیمات کشوری سال 1336بحرین را همچنان جزئی از خاک ایران بداند برای سرفرازی ایران و برای رهایی استان چهاردهم ایران (بحرین) نامه ای که در این زمینه خطاب به سران نظام جمهوری اسلامی صادر شده بخوان و آن را امضا کن http://haminemrooz.ir/name.htm لطفا اين پیام را به هر وبلاگ ، میکروبلاگ ، جامعه مجازی ، انجمن گفتگو ، ایمیل و . . . که سراغ داری بفرست کمک کن تا لینک امضا در وبلاگها و سایت های دوستانت قرار گیرد تو هم عضو جنبش ایرانیان برای رهایی بحرین باش با سپاس از تو جنبش ایرانیان برای رهایی بحرین

jahandar

سلام، تمام کشورهایی که سالهاست نیروی اتمی‌ استفاده میکنند تصمیم گرفتند که تا ۱۵ سال دیگر از این بهره برداری دست بکشند. آلمان ، ژاپن، هند و غیره. دنیا دنبال بهره بردار از نیروی خورشید، با د ، امواج دریا و اینکه چگونه میشود این دنیا را حفظ کرد،هست. به نظر میاید که ما فقط دنبال تخریب دنیا و ادمهایش هستیم. من فدایی امام هستم و انشا‌الله روزی تمام انسانهای این دنیا عین ما مسلمان شیعه خواهند شد اما آیا آن روز دنیایی وجود خواهد داشت؟ بهانه انرژی اتمی‌ و یا حتی استقفرلله وعده امام زمان فقط برای سرگرمی ما مردم هست تا آقای احمدی‌نژاد و فامیلهاش بتوانند به راحتی‌ دزدی بکنند.